Kosmetologia Twarzy

ZABIEGI KOSMETOLOGICZNE

Zabiegi na Twarz, szyję i dekolt

Zabiegi Kosmetologiczne na Twarz dobierane są indywidualnie do potrzeb skóry, rodzaju cery.

 

Terapia Celowana.

Zabieg szyty na miarę potrzeb klienta. 

Dobiera się go indywidualnie do potrzeb danej skóry. Specjalna dermokosmetyczna linia kosmetyków  pozwala komponować pielęgnację w odpowiedzi na indywidualne problemy danej cery .Zabieg przeznaczony jest dla każdego typu cery.

Cena: 80-200zł

Składowe zabiegu: Demakijaż + diagnostyka cery+ peeling ( dobrany do potrzeb skóry- enzymatyczny, ziarnisty, kawitacyjny, mikrodermabrazja) + INDYWIDUALNE KOMPONOWANIE ZABIEGU (dobieramy preparaty oraz urządzenia do potrzeb i celu zabiegu- RF Fale Radiowe Bioplarne, Tripolarne i Multipolarne, Ultradźwięki, Masaż) + wykończenie zabiegu (Maska kremowa, algowa) + krem.

 

 

NOWOŚĆ  ZŁOTA  24KARATOWA MASKA

Czyste 24 karatowe złoto za pomocą technologii Ultrasonic NanoMist oraz GammaPGA i jonom ujemnym przenika barierę skóry. Od tej chwili możemy obserwować jego pozytywne oddziaływanie na skórę. Złoto stymuluje produkcję kolagenu i elastyny przez co w widoczny sposób poprawia stan skóry (redukcja zmarszczek, redukucja przebarwień słonecznych, poprawa kolorytu skóry). Ma również działanie lecznicze. Oprócz tego zabieg jest bardzo przyjemny i relaksujący.

 Korzyści z zabiegu

Ujędrnienie i Sprężystość – złoto spowalnia proces utraty kolagenu oraz elastyny aby nie dopuścić do zwiotczenia skóry. Stymuluje wzrost komórek podstawowej warstwy aby zregenerować zdrowe, mocne komórki i doprowadzić do efektu liftującego.

Redukcja zmarszczek – Złoto jest dostarczane wraz z GAMMA PGA, którego wysoko nawilżająca formuła zamyka wilgoć i napełnia nią skórę aby stała się gładka i elastyczna.

Rozświetlenie i Blask – Od 1929 roku złoto było stosowane w leczeniu reumatyzmu poprzez redukowanie stanów zapalnych. Właściwości przeciwzapalne złota zmniejszają stany zapalne skóry, w wyniku czego spowolniają procesy wydzielania melaniny i redukują plamy starcze, złoto rozjaśnia i rozświetla skórę.

Eliminacja wolnych rodników – ZŁOTO zwalcza szkodliwe rodniki i nie dopuszcza do przedwczesnego starzenia się skóry

Cena: Promocyjna cena 250zł zamiast 500zł.

 

Eksfoliacja kwasami

Regenerowanie, złuszczanie, oczyszczanie

Zabiegi idealne dla każdego rodzaju cery. Przy odpowiednim doborze kwasu dające wspaniałe efekty terapeutyczne, zarówno przy cerach dojrzałych, suchych i wrażliwych, jak i tłustych oraz zanieczyszczonych.

Cena: 100-160 zł

 

RF Fale Radiowe Bioplarne, Tripolarne i Multipolarne

Działanie urządzenia polega na dostarczeniu do głębszych warstw skóry fali elektrycznej. Dociera ona do każdego punktu w skórze powodując wytworzenie energii cieplnej stymulującej wewnętrzne jony w organizmie.

Ogrzanie tkanki kolagenowej do 45 – 60 stopni powoduje kurczenie się, stymulując tkankę do wytwarzania większej ilości kolagenu, zapełniającego wolne miejsca powstałe na skutek skurczenia lub utraty białek kolagenowych. Prowadzi to do odnowienia powierzchni skóry, doprowadzając skórę do gładkości, usuwając zmarszczki, przywracając skórze elastyczność oraz połysk.

  • Lifting skóry twarzy, w okolicach oczu, szyi.
  • Ujędrnienie skóry, gładka elestyczna i rozświetlona skóra
  • Poprawa kształtu nosa i usuwanie zmarszczek.

Cena: 100-200 zł

 

Mikrodermabrazja z zabiegiem specjalistycznym

Oczyszczanie skóry twarzy

Cena: 100-140 zł

 

Peeling kawitacyjny z zabiegiem specjalistycznym

Oczyszczanie skóry twarzy

Cena: 60-100 zł

 

Oczyszczanie manualne skóry Twarzy z masażem

Cena: 100-160zł

 

Pielęgnacja okolicy oczu

PhytoCellTec™ Alp Rose

Odmłodzenie, niwelowanie cieni okolicy oka

Idealny zabieg dla każdego typu cery, szczególnie suchej i wrażliwej. Niweluje cienie i obrzęki pod oczami oraz  „kurze łapki”, poprawia jędrność i elastyczność wrażliwej skóry wokół oczu. Zalecany również po zabiegach medycyny estetycznej. Zabieg wykonuje się z masażem japońskim odmładzającym okolice oczu lub z drenażem limfatycznym

Cena: 100 zł

 

Stylizacja oprawy oka.

regulacja brwi 20 zł

regulacja brwi + henna 30 zł

henna brwi, regulacja oraz rzęs 35 zł

 

Przekłuwanie uszu

przekłuwanie płatków uszu 49 zł

Ceny ze sterylnymi kolczykami- sterylnie zapakowanymi co daje państwu gwarancję ochrony dla zdrowia.

 

Masaże specjalistyczne Twarz, szyja i dekolt

 

Masaż Twarzy, szyi i dekoltu- 100% olejem kokosowym

Cena: 60zł

 

Drenaż limfatyczny Twarzy- Masaż przeciwobrzękowy

Cena:80zł

 

Masaż ANTY-AGEING-  100% olejem arganowym

Cena: 80zł

 

Zapraszamy do świata naturalnego piękna