Szkolenia

Nowoczesne szkolenia- najwyższy poziom kształcenia w Szczecinie.

Od 2010 zajmujemy się szkoleniem, współpracując z jednostkami szkoleniowymi i szkołami na terenie Szczecina i całej Polski. Dzielimy się naszym doświadczeniem zawodowym i zdobytą wiedzą, nie zamykając się na własne zdobywanie wiedzy.

Oferujemy szkolenia i kursy indywidualne oraz grupowe, podczas których zdobędziesz wiedzę na najwyższym poziomie w sprzyjającej nauce atmosferze.

Możemy przygotować ofertę kursu oraz termin specjalnie dla Ciebie. Istnieje również możliwość, odbycia odpłatnych praktyk doszkalających z dziedziny Podologii oraz Kosmetologii. Dostosujemy program i ilość godzin do Twoich potrzeb.

Uczestnicy szkoleń otrzymują: materiały dydaktyczne, fartuszek jednorazowy, certyfikat ukończenia kursu, zaświadczenie o ukończeniu kursu, poczęstunek – kawa, herbata, ciasteczka. ,

Nasza Centrum Szkoleniowe spełnia wszystkie standardy certyfikacji, Posiadamy aktywny wpis do placówek szkoleniowych.

Ukończenie kursu umożliwia samodzielne wykonywanie zabiegów z zakresu metod objętych programem.

Po zakończeniu kursu otrzymujesz certyfikat w języku polskim i angielskim, zaświadczenie o ukończeniu kursu. 90% trwania kursu to zajęcia praktyczne, ponieważ tylko dzięki praktyce zdobywasz umiejętności.

Kursy Podologii indywidualne.

Szkolenie „Pielęgnacja stóp kosmetyczna- pedicure”. Praca praktyczna na klientach, wykonanie podstawowego zabiegu pedicure kosmetycznego. Podczas kursu poznasz jak powinna wyglądać pielęgnacja stóp kosmetyczna, wprowadzenie do podologii, diagnostyki stóp, powstawania zmian jak profilaktyki i leczenia.

Po kursie będziesz umiał/a wykonać zabieg w sposób profesjonalny, nauczysz się opracowywać stopy w sposób kosmetyczny, usuwać zmiany kosmetycznie, opracowywać płytki stóp jak i skórę.

Czas trwania kursu: 8 godzin  Cena kursu: 1000zł. Kurs jednodniowy.
Nasza kursantka Ala. Na codzień pracuje w Anglii z sukcesami.

Szkolenie „Pedicure Spa kosmetyczny pedicure z masażem i refleksoterapią”. Na naszym dwudniowym kursie Pielęgnacji stóp nauczymy Cię jak wykonywać pedicure kosmetyczny przy użyciu frezarki. Nauczysz się jak wykonać masaż stóp, refleksoterapię z zabiegiem Spa na stopy. Każda kobieta pragnie mieć piękne stopy, dlatego usługa ta jest obecnie bardzo popularna. Profesjonalny nauczyciel pomoże Ci podnieść Twoje kwalifikacje.

Podczas kursu poznasz dwa zabiegi, które możesz wykonywać podczas zabiegu rozszerzonego lub osobno. Poznasz również podstawowe zagadnienia podologiczne.

Czas trwania kursu: 8 godzin  Cena kursu: 1000zł. Kurs jednodniowy.
Czas trwania kursu: 16 godzin  Cena kursu: 1600zł. Kurs dwudniowy.

Praca na pękających piętach i rozpadlinach

Szkolenie „Usuwanie hiperkeratoz- odciski oraz modzele”. Praca praktyczna na pacjentach, usuwanie odcisków oraz modzeli. Kursant uczy się usuwać hiperkeratozy, dobierając odpowiednie narzędzia, skalpel, dłuto oraz narzędzia rotacyjne.  Po zabiegu uczy się dobierać odpowiednie odciążenia, opatrunki oraz ortezy. Uczestnik szkolenia poznaje podstawy badania podoskopowego i innych metod diagnostycznych stosowanych w podologii.

Nasza Kursantka Dorota. Ukończyła szkolenie Podologiczne godzinne. Pracuje we własnym Gabinecie w Polsce.
Czas trwania kursu: 8 godzin Cena kursu: 1000zł. Kurs jednodniowy.
Precyzyjna nauka pracy na pękających piętach.

Szkolenie „Usuwanie hiperkeratoz- pękające pięty, rozpadliny”. Praca praktyczna na pacjentach, usuwanie nadmiernych zrogowaceń na piętach, zamykanie bolesnych pęknięć, metody lecznicze wspomagające leczenie rozpadlin. Praca manualna skalpelem, po zabiegu dopasowanie opatrunków oraz odciążeń. Uczestnik szkolenia poznaje podstawy badania podoskopowego i innych metod diagnostycznych stosowanych w podologii.

Czas trwania kursu: 8 godzin  Cena kursu: 1000zł. Kurs jednodniowy.

Szkolenie „Brodawki. Rozpoznanie i Terapia”. Praca praktyczna na pacjentach. Różnicowanie zmian na stopach, rozpoznawanie zmian wirusowych, bakteryjnych i grzybiczych na stopach. Usuwanie brodawek wirusowych na stopach. Nauka praktyczna dobierania opatrunków, zaleceń dla pacjentów w dalszej pielęgnacji.

Masaż stóp z refleksoterapią
Czas trwania kursu: 8 godzin Cena kursu: 1000zł. Kurs jednodniowy.

Szkolenie „Rekonstrukcja Płytki Paznokciowej”.  Praca praktyczna na pacjentach. Różnicowanie zmian na płytce paznokciowej. Nowoczesne metody rekonstrukcji paznokci, metody pobudzające wzrost płytki paznokciowej oraz odżywienie paznokci pourazowych. Zalecenia dla pacjentów w dalszej pielęgnacji. Rekonstrukcja żelem przeciwgrzybicznym, akrylem, włóknem jedwabnym.

Czas trwania kursu: 8 godzin Cena kursu: 1000zł. Kurs jednodniowy.
Kursantka Agnieszka. Na co dzień pracuje w Zamościu w Gabinecie Kosmetycznym.
Kursantka na doszkoleniu z zabiegów pedicure medycznego i kosmetycznego.

Szkolenie „Grzybice. Rozpoznanie i Terapia”. Praca praktyczna na pacjentach. Różnicowanie zmian płytek paznokciowych. Pobieranie materiału do badań mykologicznych, postępowanie z pobranym materiałem. Wprowadzanie nowoczesnych metod pracy z płytką grzybiczą, współpraca z dermatologiem.

Czas trwania kursu: 8 godzin  Cena kursu: 1000zł.

Szkolenie „Ortonyksja- Wrastające i wkręcające się paznokcie. Metody leczenia.” Praca praktyczna na pacjentach. Omówienie przyczyn wrastających i wkręcających się paznokci. Diagnoza różnicowa. Ortonyksja, korekta paznokci wrastających i wkręcających się – techniki pracy. Tamponada, klamry korekcja podstawowa- klamry B/S oraz Onyclip. Komponowanie zabiegów, profilaktyka stóp po zabiegu.

Czas trwania kursu: 8 godzin Cena kursu: 1000zł. Kurs jednodniowy

Kursantka Kasia ukończyła szkolenie Podologiczne 5 dniowe

Szkolenie „Masaż z elementami akupresury stóp”. Zajęcia praktyczne. Diagnostyka stóp- podstawy. Dobór prawidłowy kosmetyków do stóp, wykonanie masażu pielęgnacyjnego oraz relaksacyjnego stóp.

Czas trwania kursu: 8 godzin  Cena kursu: 800zł. Kurs jednodniowy.

Szkolenie „Podstawowy zabieg podologiczny”.  Zajęcia praktyczne na pacjentach. Różnice między zabiegiem podologicznym a pedicure kosmetycznym. Karta pacjenta. Diagnostyka przed zabiegowa. Opracowanie płytek paznokciowych, usunięcie hiperkeratoz, tamponowanie płytek paznokciowych. Dopasowanie opatrunków oraz odciążeń po zabiegu podologicznym.

Kursantka Karolina. Pracuje w Gabinecie w Policach.
Czas trwania kursu:   Kurs 5 dniowy. Cena kursu: 3200zl

Kursy Masażu Indywidualne.

Kurs masażu klasycznego.  Kurs obejmuje teorie masażu oraz w większości zajęcia praktyczne. Podczas zajęć kursant uczy się wszystkich technik masażu, zajęcia praktyczne obejmują naukę masażu poszczególnych części ciała, masaż kończyny dolnej, górnej, klatki piersiowej, jamy brzusznej oraz pleców.

Kursantka Aleksandra z Polic pracuje w swoim Salonie Masażu
Czas trwania kursu: Kurs 5 dniowy   Cena kursu: 2300zł. 

Nauka masażu relaksacyjnego od podstaw.

Kurs masażu relaksacyjnego . Kurs obejmuje naukę masażu relaksacyjnego z elementami aromaterapii, masażu gorącymi kamieniami oraz stemplami ziołowymi.

Czas trwania kursu: Kurs 2 dniowy  Cena kursu: 1600 zł.

Kurs masażu gorącymi kamieniami. Kurs obejmuje teorie pracy z gorącymi kamieniami, masaż gorącymi kamieniami z elementami aromaterapii.

Kursant Ireneusz. Instruktor Fitness oraz sportów walki. Ukończył kurs masazu klasycznego oraz sportowego.
Czas trwania kursu:  Kurs 3 dniowy Cena kursu: 1900zł.

Kurs masażu stemplami ziołowymi. Kurs obejmuje teorie pracy stemplami ziołowymi, masaż ciepłymi stemplami ziołowymi. Wykonywanie stempli, podgrzewanie.

Nauka masaży orientalnych, w tym przypadku rytuału Spa z gorącą czekoladą
Czas trwania kursu:  Kurs 2 dniowy Cena kursu: 1600zł.
Tajski masaż stemplami ziołowymi

Kurs masażu antycellulitowego. Na kursie tym poznasz zasady i techniki wykonywania masażu antycellulitowego. Masaż ręczny antycellulitowy, masaż bańką chińską, zabieg na ciało.

Czas trwania kursu: Kurs jednodniowy   Cena kursu: 1000zł
Kurs 2 dniowy  Cena Kursu 1600zł.

Kursantka Ania. Prowadzi Gabinet w Szczecinie, uczyła się masażu Antycellulitowego.
 Kurs masażu leczniczego. Jest to następny etap w zdobywaniu zawodu masażysty. Na kursie tym poznasz zasady i techniki wykonywania masażu leczniczego. Zapewniamy wykwalifikowana kadrę i wszystkie materiały potrzebne do nauki.
​Czas trwania kursu: Kurs 5dniowy  Cena kursu: 2300 zł
Kursantka Justyna

Kurs masażu sportowego. Następny etap w zdobywaniu zawodu masażysty. Na kursie tym poznasz zasady i techniki wykonywania masażu sportowego. Zapewniamy wykwalifikowana kadrę i wszystkie materiały potrzebne do nauki.

Czas trwania kursu: 5dniowy .  Cena kursu: 2300zł

Kurs na specjalne potrzeby. Kurs masażu Pary z Niemiec masazu klasycznego z elementami masażu leczniczego

Kursy Kosmetyczne

Kurs Face Massage

Profesjonalne jednodniowe szkolenia, na którym dowiesz się, w jaki sposób oczyścić twarz, zrobić analizę typów skóry, peeling, pielęgnację, masaże twarzy i aplikowanie maski. Kurs obejmuje profesjonalne zabiegi kosmetyczne wykonywane w salonach.

Kursantka Agnieszka
Kurs jednodniowy. Indywidualny Cena:  1000 zł

Kursantka Marika, pracuje na terenie Niemiec i Holandii. Ukończyła cykl szkoleń z masażu ciala i twarzy oraz kosmetyki.

Kurs Kosmetyczny I-go stopnia –

Pielęgnacja Twarzy Szyi i Dekoltu

Kurs Kosmetyczny I-go stopnia –

Pielęgnacja Twarzy Szyi i Dekoltu

Celem kursu jest zapoznanie uczestnika z kosmetyką od podstaw. W czasie trwania kursu dowiemy się wszystkiego, co będzie nam potrzebne, aby móc zostać Profesjonalną Kosmetyczką i pracować samodzielnie w Gabinecie Kosmetycznym.

Profesjonalne szkolenia, na którym dowiesz się, w jaki sposób wykonać analizę skóry, dobrać zabieg. Poznasz, z jakich elementów powinien składać się profesjonalny zabieg kosmetyczny. Nauczysz się wykonywać peeling, masaże twarzy i aplikowanie maski. Kurs obejmuje profesjonalne zabiegi kosmetyczne wykonywane w salonach.

Na kurs kosmetyczny podstawowy zdecydowanie mogą przyjść osoby, które nie posiadają żadnego doświadczenia kosmetycznego ani wiedzy kosmetycznej, lub mają minimalną wiedzę pokrewną. Ten kurs jest właśnie po to, aby nauczyć kursantkę wszystkiego od podstaw.

Nauczymy Cię wszystkiego o wyposażeniu gabinetu, poznamy podstawy dermatologii, dowiemy się o wszystkich przeciwwskazaniach i wskazaniach zabiegowych. Każdy z zabiegów poznamy od strony teoretycznej jak i praktycznej. Nasz kurs kosmetyczny jest obszerną wiedzą przekazywaną w pigułce.

Kurs 5 dniowy Cena kursu: 4300zł

Zapraszamy do świata naturalnego piękna